Robotları Kontrol Edebilen, YERLİ, MİLLİ  2,5 Eksen CAD CAM Yazılımı

Grup Şirketlerimiz

Dünyadaki yenilikleri ve gelişen teknolojik trendleri takip eden Tezmaksan, talaşlı makine satışı yapan bir lider marka olmaktan öte Türkiye sanayicisinin üretim faaliyetlerini kolaylaştırmak ve Endüstri 4.0 yolculuğunda teknoloji liderliğini sürdürebilmek ve 40 yılı aşkın bilgi birikimini aktarmak için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Büyük bir bölümü mühendis ve teknisyenlerden oluşan 140’dan fazla çalışan ve bünyesindeki 40’dan fazla yerli ve yabancı temsilcilikleri ile CNC satışı konusunda da uzmanlaşan Tezmaksan Makine aynı zamanda müşterilerine üretim ve proje danışmanlığı yaparak anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

Daha fazla bilgi için : www.tezmaksan.com.tr

Tezmaksan Akademi, talaşlı imalat sektörüne CNC, yazılım eğitimleri ve istihdam konusunda destek vermek; gelişen teknolojiyi yeni gelen nesillere ve sektör oyuncularına aktarmak; sanayi ve eğitim sektörü arasında köprü olmak amacıyla TEZMAKSAN MAKINA tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

Düzenlediği eğitim faaliyetleri ile iş birliği içerisinde bulunduğu firmalar adına sanayi ve eğitim sektörü arasında köprü oluşturmak, nitelikli ve eğitimli bireyleri sanayiye kazandırmak, sektörde özendirici ve öncü rol üstlenerek sanayinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Tüm Teknik ve Mesleki Lise öğrencileri ile mühendislik fakültesi öğrencilerine Teorik ve Uygulamalı ÜCRETSİZ CNC eğitimleri düzenleyerek ülkemiz eğitim ve niteliğini geliştirmeye katkıda bulunmaktır.

Eğitim takvimlerimizi ve Kurumsal Eğitimlerimizin takvimlerini aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.

Kurumsal Eğitimler için tıklayınız

Eğitim Takvimi tıklayınız

Tezmaksan Teknoloji Kiralama ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş., 2018 yılında Tezmaksan Makina çatısı altında kuruldu. Takım tezgahları sektöründe lider Tezmaksan Makina San. Tic. A.Ş.’ nin iştiraki olarak takım tezgahları ve teknolojinin kiralanması konularında hizmet vermektedir.

İsmet Paşa Mh. Abdi İpekci Cd. No: 129 Bayrampaşa/İstanbul

: +90 (212) 674 60 10

 : +90 (212) 565 18 42

 : bilgi@tezmaksan.com

Vega Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2006 yılında Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. iştiraki ile birlikte kurulmuş olup, ürün yelpazesinde bulunan kaynak ve kesme makineleri, kaynak jeneratörleri, kaynak telleri, sert lehim telleri ve kaynak sarf malzemelerine yönelik satış, servis ve eğitimleri konularında hizmet vermektedir.

Akçaburgaz mah.Kıraç mevkii, 361.sokak No:15 34522 Esenyurt/İstanbul

:+90 533 950 6951

 : +90 (212) 886 43 01

 : info@vegamak.com

AB Market Elektrik Otomasyon San. Ve Dış Tic. A.Ş. 2006 yılında kurulmuş olup; elektrik, elektronik ve CNC sektöründe malzeme satışı, mühendislik, sistem tasarımı, projelendirme, imalat, teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Abdi İpekci Caddesi No:129/5 Bayrampaşa/İstanbul

:+90 (212) 674 80 60

 :+90 (212) 674 80 65

 : info@abmarketotomasyon.com