Tezmaksan Etkinlik & Fuar Takvimi

2023 Yılında Katılacağımız Yurt İçi Ve Yurt Dışı Fuarlar

 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: C 101

  BANGALORE INTERNATIONAL EXHIBITION CENTRE / INDIA

  IMTEX

  Hindistan Takım Tezgahı İmalatçıları Derneği (IMTMA), amiral gemisi IMTEX 2023'ü 19-25 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında Bengaluru'daki Bangalore Uluslararası Fuar Merkezi'nde (BIEC) organize edecek. Eşzamanlı gösteriler, Tooltech 2023 ve Digital Manufacturing de yedi günlük süre boyunca yapılacak.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ:

  NANGANG EXHIBITON CENTER / TAIWAN

  TIMTOS

  Timtos'un 6-11 Mart tarihleri ​​arasında 2023'te geri dönmesi planlanıyor. "Metal İşlemede Devam Et" temalı TIMTOS 2023, küresel takım tezgahı ekosistemini birbirine bağlamayı ve metal işlemeyi daha akıllı, daha akıllı hale getirmek için en son modelleri ve çeşitlendirilmiş yenilikçi çözümleri sunmayı amaçlıyor. verimli ve daha sürdürülebilir.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ:

  MESSEGELANDE HANNOVER

  EMO HANNOVER

  Uluslararası üretim teknolojisi görülmemiş bir hızla değişiyor. Talaşlı imalat endüstrisi için dünyanın önde gelen ticaret fuarı ve uluslararası bir iş platformu olarak, bu değişimin yalnızca bir parçası olmakla kalmıyor, onu aktif olarak şekillendiriyoruz. Bu nedenle kendimizi yeniden tanımlıyoruz: Katılımcılarımızın hizmetleri ve ürünleri artık metal işlemenin çok ötesine geçtiğinden, odak noktası tüm üretim teknolojisine eskisinden çok daha net bir şekilde odaklanıyor. Ayrıca, sektör çapında ve sektörler arası ağ oluşturma ve eğitim gibi ilgili konular ve yönler daha fazla odaklanılmaktadır.