Tezmaksan Etkinlik & Fuar Takvimi

2022 Yılında Katılacağımız Yurt İçi Ve Yurt Dışı Fuarlar

 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: Fuaye alanı

  TOSB Workinn Hotel/Gebze

  11. ULULUSAL KALIPÇILIK ZİRVESİ

  Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği (UKUB) tarafından bu yıl 11. kez düzenlenecek olan Ulusal Kalıpçılık Zirvesi’nin hazırlıkları hızla devam ediyor. Her yıl endüstriyel kalıp sektöründeki gelişmelerin, sorunların ve çözümlerin masaya yatırıldığı Zirve, bu yıl 22 Eylül 2022 tarihinde “Değişim ve Sürdürülebilirlik” temasıyla TOSB Workinn Hotel/Gebze’de gerçekleştirilecek.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: South Building ,Level 3 . ( 339292 number)

  CHICAGO

  IMTS

  İşletmenizi ileriye taşımak için yeni ekipman, yazılım ve ürünlerin gücünü deneyimleyin. Dönüştürücü teknolojilerin etkinliğini keşfedin. Yeni girişimlerde ortak olmak için sektör uzmanları ve meslektaşlarla bağlantı kurun.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: SALON 6 / STAND NO:6B91

  STUTTGART

  AMB

  AMB, 1982'den beri her iki yılda bir, uluslararası metal işleme endüstrisinin önemli noktalarını sunar. Metal işleme konusunda tutkulu insanlar için ürünler, teknolojiler, yenilikler, hizmetler ve konseptlere odaklanır. Bu, onu bir pazar yeri, eğitim ve ağ oluşturma platformu haline getirir. İster ziyaretçi ister katılımcı olun - yıllar içinde AMB sektörün en önemli etkinliklerinden biri haline geldi.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: SALON 2/202

  TUYAP / ISTANBUL

  MAKTEK FUARI

  MAKTEK AVRASYA 2022 7. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal - Sac İşleme Makineleri, Tutucular - Kesici Takımlar, Kalite Kontrol - Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından 26 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: TUZLA VİAPORT MARİNA EXPO CENTER STAND NA I-4

  Via port Marina Expo / TUZLA / İSTANBUL

  ROBOT ZİRVESİ

  Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ni ziyaret edin, sektörünüzdeki en deneyimli entegratör firmaların uygulamalarını yerinde görün.


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: HOL 8 - STANT NO E-130

  TUYAP / ISTANBUL

  ANKIROS

  Global Metalurji Sektörü, Döküm, Demir Çelik ve Demir-Dışı Metaller Sektörleri Bu Fuarda Buluşuyor!


 • SALON VE STAND BİLGİLERİ: HOL 4A - STANT NO 8

  TEKNOPARK / ISTANBUL

  SAHA EXPO

  Yüksek teknolojiye sahip ürünlerin sergilendiği SAHA EXPO’da savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayinde stratejik öneme sahip pek çok ürün ilk kez tanıtılacak.Yerli ve milli savunma sanayinin ana yüklenicileri ve yurtdışından katılacak savunma sanayinin dev firmaları ile farklı büyüklüklerdeki tedarikçileri buluşturacak olan SAHA EXPO aynı zamanda Türk sanayisinin Milli Teknoloji Hamlesi’ne verdiği desteğin de vitrini olma niteliği taşıyor.